Čištění interiérů aut

fabia-zadni-sedacky

Kompletní čištění interiéru mokrou cestou

Časová náročnost: 5-8 hodin včetně schnutí – vozidla zákazníkům vracíme suchá!

Postup:

Odstranění hrubých nečistot suchým vysáváním, hloubkové čištění mokrou cestou – tzv. tepování – sedadel (v případě kožených sedaček – důkladné ruční čištění a následné napuštění speciálními přípravky na kůži, které jí navrací elasticitu, chrání, ale nezanechávají mastnou), hlavových opěrek a opěrek pro ruce, čalounění dveří, koberců a koberečků včetně kufru, tepování stropu (doplňková služba), mytí oken z obou stran a případné odstranění dálničních známek a nálepek (zdarma!), čištění a ošetření plastových a gumových částí, vytření mezi-dveřích prostor, provonění interiéru.

Po dohodě výměna pylového filtru zdarma! Platíte pouze filtr.

Technika a kosmetika:

Tepování provádíme profesionálním strojem od německé společnosti, největšího světového výrobce vysokotlaké, čistící a úklidové techniky. Čistící přípravky používáme také od renomované firmy, autokosmetiku a ošetřující přípravky od švýcarské firmy, italské firmy, americké firmy a dalších profesionálů s celosvětovou působností a dlouholetou tradicí, zaručující vysoké kvalitativní standardy používaných přípravků.

fabia-predni-sedacky

Komplet interiér suchou cestou

Časová náročnost: 1-2 hodiny

Postup:

Luxování koberců a koberečků včetně kufru, mytí oken z obou stran a případné odstranění dálničních známek a nálepek, čištění a ošetření plastových a gumových částí, vytření mezi-dveřích prostor, provonění interiéru.

Bookmark the permalink.

Comments are closed