Mobilní ruční automyčky

Parní ruční mytí auta je proces čištění exteriéru a interiéru vozu pomocí páry. Pára je neodmyslitelnou součástí úklidových služeb díky své účinnosti a sterilizační schopnosti. I z těžko dostupných míst odstraní špínu, mastnotu, lepidla, žvýkačky, organické nečistoty a zároveň zbaví bakterií a zápachu. Navíc po vyčištění bude povrch ihned suchý!

pierwszy_b

parní automyčka_OPTIMA

parní mytí čističem OPTIMA

open

Optima Steamer je speciální a moderní mycí stroj, s kterým můžete pracovat v různém prostředí, jako je garáž, parkoviště, dvůr, supermarket, kancelář nebo průmyslová hala.

Mobile Vehicle Wash

Inovativní technologie korejské společnosti SJE Corporation v sobě spojují myšlenku ochrany životního prostředí (žádný odtok odpadní vody) a šetření zdrojů (spotřeba vody přibližně 5 litrů na umyté auto).

Pro komplexní servis a čištění vozidel, nabízíme další doplňkové profi stroje jako jsou parní a pěnové vysavače. Každý z těchto strojů podává optimální výkon při ekonomickém provozu a práce s nimi je pohodlná. S našimi stroji budete moci umýt a vyčistit každou drobnou součást svého vozu, od potahů sedadel až po motor a exteriér vozu.

Bookmark the permalink.

Comments are closed