Popis CALIFORNIA SCENTS Višeň

Nejoblíbenější vůně našich zákazníků.

Višeň nejprodávanější PRODUKT z řady!

VELMI INTENZIVNÍ!

Originální název: California Scents Coronado Cherry Zapomeňte na Osvěžovač vzduchu a vůně do automobilu, které svojí intenzitu ztrácejí po pár dnech.

Luxusní, smysl a intenzivní vůně California Scents jsou tu, aby Vám dokázaly, co znamená opravdu dlouhotrvající příjemná vůně ať už ve Vašem voze, domácnosti nebo kanceláři. Každá plechová dóza California Scents Spillproof Organic Air Freshener® obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem.

b45225b1f05d133364edd23b3d382547

A tak když po Dlouhých týdnech svěžesti Vaše oblíbená plechovka začne pomalu ztrácet dech, stačí jen bloky otočit, pokapat trochou hořké vody a vůně California Scents je zpět.

Vzhledem k pevné konzistenci Osvěžovače California Scents takového nehrozí – jako u obdobných produktů tvořených nádobkou s parfémem – únik tekutiny následovaný nepříjemným poleptáním interiérových plastů Vašeho automobilu.

V neposlední řadě je třeba zmínil, že tyto produkty California Scents jsou velmi šetrné k životnímu prostředí. Obal je tvořen recyklovatelným hliníkem a obsah (lnové bloky) je pak díky svému přírodními původu plně biologicky odbouratelný.

Vyberte si i Vy

Bookmark the permalink.

Comments are closed