PRO-TEC ADITIVA

PRO-TEC DEUTSCHLAND GmbH je od roku 1988 světovým výrobcem petrochemických výrobků pro údržbu a opravu v oblasti motorových vozidel. Výrobky se nepoužívají pouze ve spojení s automobily, ale také v oblasti motocyklů, techniky, volného času a samozřejmě průmyslu.

Produkty společnosti byly zkoušeny mnoho let, testovány a kontinuálně dále vyvíjeny, aby zaručily optimální schopnost výkonu všech benzínových a dieselových motorů. Vývoj a výroba produktů jsou realizovány na nejvyšší úrovni, jsou certifikovány dle odpovídajících norem (DIN EN ISO 9001: 2000).

 

7065 frst

7065 frst

Výroba se neustále přizpůsobuje komplexnější technologii vozidel. Díky mnohaletým zkušenostem s automobilovým průmyslem je sortiment celosvětově považován za unikátní, je ověřený praxí a doporučený odborníky. Firma PRO-TEC spolu se svými pobočkami zásobuje své spokojené zákazníky v 58 zemích světa.

Je kooperačním partnerem v oblasti motorových vozidel a průmyslu. Ve středu zájmu je především výzkum a vývoj ekologických produktů vyrobených z obnovitelných zdrojů.

Bookmark the permalink.

Comments are closed