QUIXX – Quixx odstraňovač škrábanců z laku 2x25g

Quixx odstraňovač škrábanců z laku je 2-krokový odstraňovač škrábanců
Odstraňuje jemné, středně hluboké a hluboké škrábance.
Škrábancům na laku aut se asi těžko vyhnete.

Quixx Scratch Remover:
odstraňuje jemné a středně hluboké škrábance rychle a spolehlivě? vhodný na běžné i metalické barvy? použití na auta, motorky, karavany a lodě? vyvinutý špičkovou německou firmou

QUIXX je certifikován německým ústavem TÜV a DEKRA

_vyr_382QUIXX_repair_set_intern

QUIXX je celosvětově první výrobek na odstraňování škrábanců z laku, jehož účinnost byla uznána prestižním německým zkušebním institutem TÜV. Výrobek je také prvním svého druhu v oblasti péče o vozidlo, který získal certifikát agentury TÜV. Toto vyznamenání bylo uděleno výrobku QUIXX SCRATCH REMOVER jako výsledek úspěšného splnění striktních testovacích procedur a norem inspekčního programu agentury TÜV.

Německý testovací institut DEKRA udělil výrobku Quixx pečeť Dekra a po absolvování testů získal výrobek Quixx Scratch Remover (Quixx odstraňovač škrábanců) status „velmi dobrý“.

Přečtěte si důležité upozornění!
Některé škrábance mohou být příliš hluboké na to, aby se daly odstranit pouze použitím výrobků Quixx a Traboch, musíte použít i speciální korekční barvu podle kódu barvy vozu. Informujte se u prodejců vozidel. V případě, že ho použijete na příliš hluboké škrábance a nepoužijete korekční barvy, výrobky Quixx zjemní vzhled škrábance, ale úplně ho neodstraní.

Kosmetika nejen pro auta.

Bookmark the permalink.

Comments are closed