Renovace laku

Naše společnost se dále specializuje na renovaci a obnovu laku. Profesionální a vyškolený personál si předem se zákazníkem dohodne osobní návštěvu v naší provozovně a přesně se domluví na úkonech, které by se měly provádět na automobilu. Lak automobilu ztrácí po čase lesk (brilant) a sytost barvy. Je opotřebován provozem, běžnou údržbou a kartáčovým mytím. Lesk a sytost barvy dokonale obnovíme 3M metodou strojního vícestupňového broušení a leštění. Výsledkem procedury je vytvoření brilantního, hlubokého a stáleho lesku.

Dlouhodobá ochrana laku s voskem

Kvalitní vosk vytváří na povrchu laku ochranný film, který snižuje tření a odpuzuje vodu a s ní nečistoty. Odborně aplikovaný a vypracovaný nano vosk bude po celou dobu, a to minimálně 6 měsíců, tvořit účinnou ochranu laku vašeho automobilu před nepříznivými vlivy provozu. Samotné aplikaci nano vosku předchází důkladná příprava povrchu karosérie. Základem je ruční mytí automobilu, řádné detailní vysušení karosérie, odstranění asfaltu, náletu, škrábanců, oděrek, atd.

 SONAX SKLENĚNÝ VOSK

Tento výrobek poskytuje dlouhodobou konzervaci cca 10-12 měsíců. Vhodný pro všechny typy laků. Díky nanotechnologii vytváří souvislý film na povrchu, který je tvořen nanočásticemi a je snadno zpracovatelný. Oživuje barvy a dokonale chrání povrch před silným znečištěním, zároveň sráží vodu a tím je docíleno dokonalého odperlování. Aplikace je zajišťována výhradně zaškoleným pracovníkem a provází ji důkladná příprava. Před nanášením skleněného vosku je vždy třeba:

  • povrch důkladně umýt
  • odmastit a odstranit skvrny od samolepek, ptačího trusu, pryskyřice atd.
  • zbrousit podklad dohladka bez škrábanců a hologramů
  • příprava laku trvá cca 1 – 2 dny (dle stavu laku)
  • aplikace skleněného vosku na automobil trvá cca 6 hodin

Oprava a poškození laku kroupami

Vyrovnání karosérie automobilu bez poškození laku metodou PDR.

Tato metoda zaručuje speciální vyrovnání promáčklin od vandalismu, krupobití, promáčklin dveří z parkovišt, havárií atd. Aplikace je rychlá bez nutnosti lakování, kytování a dalších příprav pro opravu Vašeho automobilu. Velká výhoda je garantovaná cena-čas opravy-velká úspora až do výše 50-60% nákladů na opravu. Náš personál si s Vámi po telefonu domluví přesný termín návštěvy, kde se společně a odborně prokonzultuje rozsah opravy. Naše společnost garantuje přesný postup opravy, cenu a hlavně se přizpůsobí Vašemu času k opravě vozidla. Garantujeme nejnižší náklady na opravu cca o 90% než je u jiných společností.

Comments are closed